O firmie

Profilem naszej działalności są usługi hydrauliczne: wewnętrzne oraz zewnętrzne. Od lat świadczymy usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie, w połączeniu z doskonałym zapleczem pozwalają nam działać kompleksowo. Doradzamy, montujemy, wymieniamy, naprawiamy. Hydraulika nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi jak również z administracjami, spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi i przedsiębiorstwami.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz ubezpieczenie. Na wykonane prace udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji: wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacji mechanicznej (rekuperacji), nawadniania ogrodu oraz przyłączy (wodnych, kanalizacyjnych, gazowych).

Działamy kompleksowo, oferując swoje usługi hydrauliczne już na etapie projektowym, przez doradztwo związane z wyborem materiałów i technologii, kończąc na solidnym montażu i uruchomieniu instalacji oraz urządzeń.

Pracujemy głównie na obrębie granic Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego, jednak realizujemy również duże projekty na terenie całego kraju.

Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Nasze doświadczenie, w połączeniu z doskonałym zapleczem pozwalają nam działać kompleksowo.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz ubezpieczenie. Udzielamy gwarancji oraz wystawiamy faktury VAT.

Doradzamy, montujemy, wymieniamy, naprawiamy. Hydraulika nie ma przed nami żadnych tajemnic.